David HARATYK
Vojtěch FILIPIEC
Přípravný zápas proti Dynamu Havířov
Dneska jsme odehráli další přátelské utkání před startem SHL ligy. Naším soupeře byl vítěz základní části minulé sezóny!
Hc Eagles nastoupil poprvé v nových dresech a myslíme si, že nám celkem slušely 🙂
Teď něco k zápasu.
Zápas se odehrál ve velkém tempu. Jak Eagles tak soupeř z Havířova nastoupil ve skoro plné sestavě.
Půl zápasu Dynamo Havířov vedl 0:2 , ale my se snažili o kontaktní gól, který jsme dali na začátku 3.třetiny a hned zápas vypadal jinak. Nakonec zápas skončil za nerozhodného stavu 3:3 !
HC Eagles 3:3 HC Dynamo Havířov
Góly Eagles: Zuffič (Tyc), Hlavenka, Fober
Velké poděkování patří divákům, kterých přišlo hodně a obětovali čas, aby se podívali na náš nový tým HC Eagles Třinec.
DÍKY MOC ! @Trinec #dyckyeagles