Jakub ČMIEL
Petr BYRTUS
Vítězné 1.kolo SHL ligy
Milí fanoušci našeho týmu HC Eagles. Chtěli bychom Vám s radosti oznámit, že v 1. kole SHL ligy jsme s HC Warriors vyhráli 4:2. Zápas probíhal v poklidu a s nadšením, že je nová sezona před námi. Hned v 1.třetině se nám podařilo dát náš první gol v nové sezoně za který jsme byli moc rádi. Stav po 2.třetině byl 2:0 pro domáci (pro nás). Nastala 3.třetině v které jsme také někteří z nás i z vedlejšího týmu navštivili trestné lavičky a dostali 2 góly od HC Warriors. Ale my i přes tyto nepříjemnosti jsme se jen tak nevzdali a bojovali do samotného konce. Konečný stav po této namáhavé hře byl 4:2 pro domácí. Jsme opravdu rádí, že jste na tento zápas došli v hojném počtu a uvidíme se zase na daším zápase proti VHK Rytíři Nýdek.
Góly HC Eagles: Czeczotka(Porosz), Popelář, Haratyk(Czeczotka), Czeczotka (Popelář)