Jakub ČMIEL
Petr BYRTUS
vs. Nebory C
Včera jsme mohli vidět 5. kolo SHL ligy, kdy se proti sobě v Třinci utkaly týmy HC Eagles vs. HC Nebory C.
Zápas probíhal velice opatrně z obou stran. My jsme si po minulé prohře s Rytíři z Nýdku museli dát pozor, abychom neudělali žádné zbytečné chyby. Hned v první třetině to HC Nebory C nenechali náhodě a zabojovali na výsledek 2:1. Ve druhé třetině jsme se jen tak nevzdali a zakončili druhou třetinu s výsledkem 2:2.
Třetí třetina byla opravdu napínavá a plná obav, jak to dopadne. Síly už samozřejmě pomalu docházely, ale my jsme chtěli mít výhru v kapse a proto jsme taky museli zabojovat ještě více.
Nakonec se nám to podařilo a zápas skončil se závěrečným výsledkem 6:3 pro domácí HC Eagles. Děkujeme všem svým věrným fanouškům za podporu a uvidíme se na příštím zápase, který proběhne příští sobotu s HC Pharaohs Třinec.
vs. HC Nebory C 6:3
Góly Eagles: Byrtus Petr (Popelář Petr), Porosz Marek (TS), Byrtus Petr (Popelář Petr), Porosz Marek (Haratyk David), Kolarczyk Tomáš,Popelář Petr (Byrtus Petr)