Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhovs. Dynamo Havířov
vs. Dynamo Havířov
Včera jsme mohli vidět zápas 13.kola SHL ligy tentokrát na zimním stadióně v Karviné, kde se utkaly týmy HC Eagles Třinec vs. HC Dynamo Havířov. Abychom pravdu řekli, trochu jsme se toho obávali, jelikož jsme šli do boje s docela tvrdým oříškem. Věděli jsme, že od tohoto zápasu očekávat jen tvrdý boj o výhru. To jsme mohli vidět hned na začátku první třetiny, kdy HC Dynamo Havířov začal hrát tvrdě hned od začátku zápasu a také to nechtěli nechat jen tak náhodě. Stav po první třetině byl 1:1. Dost náročné to bylo také v druhé třetině, kdy jsme se oba týmy snažili dostat nějaký ten bodík pro svůj tým. Stav po druhé třetině skončil 3:3. Nastala třetí, poslední třetina a stav byl vyrovnaný. Napětí mezi týmy rostlo a samozřejmě také i nervozita mezi hráči. Oba týmy bojovali a snažili se dosáhnout svého cíle. Nakonec si to tvrdě vybojovali HC Eagles Třinec, kdy se jím v posledních minutách hry podařilo dát puk do brány HC Dynamo Havířov. Proto stav po celé hře skončil 4:3. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na Vás v příštím utkání.
vs. HC Dynamo Havířov 4:3
Goly Eagles: Popelář, Porosz(Hlavenka), Popelář(Porosz), Šrotek