Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhovs. Horní Suchá
vs. Horní Suchá
Včera jsme mohli vidět 14. kolo SHL ligy, které se vyjímečně uskutečnilo ve Velké Werk Aréně v Třinci. Utkaly se dva týmy: HC Eagles Třinec vs. HC Horní Suchá. Na led jsme vstoupili s vědomím, že dnes to musíme opět vyhrát a tak si připsat body do tabulky. Štěstí a síla u nás stály hned od začátku první třetiny, kdy se nám podařilo týmu HC Horní Suchá dát rovnou čtyři góly, zato oni nám jen jeden. Stav po první třetině tak skončil 4:1. V druhé třetině jsme nadále pokračovali ve svém cíli a tak se probojovali na stav 6:1. V třetí třetině to vždy bývá hodně napínavé, ale také pro nás hodně vyčerpávající. Týmu HC Horní Suchá se nám podařilo dát v třetí třetině dva góly. My jsme se jen tak nevzdali a probojovali jsme se do cíle s výsledkem na tabulce 8:3 pro domácí. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další utkání.
vs. HC Horní Suchá 8:3
Goly Eagles: Čmiel (Kolarczyk), Porosz (Tyc), Porosz, Čmiel (Haratyk), Porosz, Porosz (Czeczotka), Czeczotka, Haratyk (Popelář)