Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhovs. HC Panthers Ostrava
vs. HC Panthers Ostrava
V sobotu 7.12.2019 nastoupil do 15. kola Slezské hokejové ligy náš tým HC Eagles Třinec proti Ostravským Panterům na Zimním stadionu v Karviné. Po vybojování šatny, rychlém rozbruslení a tradičním pokřiku, který tým vždy nabudí, mohl začít samotný zápas. Silný soupeř v kvalitní sestavě dával od první chvíle znát, že je při chuti zatnout své drápy a pořádně nás rozcupovat. Štěstí, že Orli mají křídla. První třetinu jsme dokázali Panterům zabránit vstřelit gól i přes spoustu jejich šancí a sami jsme se, díky skvělé druhé sestavě, dostali do vedení 0:2. Ve druhé třetině jsme nevyužili několik přesilovek a Panteři vycítili svou šanci, kterou proměnili po našem zaváhání gólem na 1:2. Druhá třetina byla z naší strany spíše pasivní a šlo to hodně znát na náladě a komunikaci týmu na ledě. Do třetí třetiny šli Orli po změnách trenéra v sestavě. První útok se již dokázal sehrát a zvýšil náš náskok na 1:3. Další gólová šance byla proměněna na 1:4 a situaci uklidnila, což ale Panteři nenechali bez odezvy. Po vstřelení branky na 2:4 a následnému tlaku proběhlo dvojnásobné vyloučení na naší straně a závěr zápasu již Orli dohrávali v poměru 3 na 6, po odvolání soupeřova gólmana. Náš tým situaci zvládl i díky skvělým zákrokům v bráně a dokázal udržet výsledek 2:4 a tím si připsat další 2 body. Bylo to vydřené vítězství, ale naše! Velké díky všem.
vs. HC Partners Ostrava 4:2
Goly Eagles: Tyc (Porosz), Čmiel (Popelář), Porosz, Czeczotka