Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhovs. VHK Rytíři Nýdek
vs. VHK Rytíři Nýdek
V sobotu 4.1.2019 jsme mohli vidět první zápas v letošním roce 2020, kdy se utkaly týmy HC Eagles vs. VHK Rytíři Nýdek ve Velké Werk Aréně v Třinci. Rytíře už jste mohli vidět, jelikož jsme s nimi hráli už na začátku sezóny ve starém roce. Hned v první třetině nám dali Rytíři z Nýdku znát, kdo je tady pánem. Nic nenecháli náhodě. Za to hráčům z HC Eagles se v tuto dobu, kdy nám Nýdek dal 5 golu převalovalo v břiše ještě cukroví a bramborový salát z Vánoc. Proto stav po první třetině byl 5:1. V druhé třetině jsme bojovali až jsme dobojovali na výsledek 5:2. V třetí třetině, kdy nám pochoutky z Vánoc už po skoro skončené hře vytrávili jsme začali pořádně bojovat o výsledek, ale už bylo pozdě. Rytíři z Nýdku už si nenechali puk vklouznout do své brány. Proto výsledný stav tohoto utkání skončil 6:4 pro hosty VHK Rytíři Nýdek. Moc děkujeme za hojnou účast diváku a těšíme se na další utkání.
vs. VHK Rytíři Nýdek 4:6
Goly Eagles: Karch(Šrotek), Karch(Kolarczyk), Šrotek(Čmiel), Čmiel(Popelář)