Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhoProjektu "O kapku lepší hokej"
Projektu "O kapku lepší hokej"
Milí přátelé... Dle projektu "O kapku lepší hokej" kterou jsme prováděli 17.února 2020 na utkání VHK Rytíři Nýdek VS. HC Eagles Třinec jsme dnes přišli s Kapitánem Martinem Czeczotkou a asistentem Čarodějem Lukášem Tycem předat výtěžek této akce, která se uspořádala za podpory VHK Rytíři Nýdek, Kebab Třinec, HC Nebory "C" a všech našich a vašich fanoušků. Dále jsme předali dres mladému klučinovi jménem Mike, který má trošičku větší, ale aspoň mu vydrží na více sezón... Jsme moc rádi, že jsme tohoto úžasného klučinu mohli osobně navštívit, osobně se s ním setkat a vidět tu jeho radost v očích a úsměv na tváři. Mike se na nás tak těšil, že nám s maminkou upekli perníčky, které byly moc výborné 😊. Mockrát všem děkujeme...
#dyckyeagles #vhkrytířinýdek #hcneboryc #kebabtřinec