Rychlá navigace webem ↠ HomaPageCo je novéhovs. HC Pharaohs Třinec
vs. HC Pharaohs Třinec
Včera se odehrálo 6.kolo SHL ligy 2019/2020. Mohli jsme vidět v akci dva týmy - HC Eagles Třinec vs. HC Pharaohs Třinec.
V první třetině jsme viděli hned od začátku dost napínavou hru, kdy se oba týmy snažili co nejdříve dát tomu druhému gól. Povedlo se to jen jednomu týmu a to HC Eagles, kdy na tabulce po první třetině svítilo 2:0. Na konci druhé třetiny opět zabodovali domácí HC Eagles a to s výsledkem 4:0. V průběhu třetí třetiny nám dali HC Pharaohs 2 góly, ale my jsme zabrali ještě více a zakončili zápas s konečným výsledkem 9:2.
vs. HC Pharaohs Třinec 9:2
Góly Eagles: Porosz, Porosz (Popelář), Čmiel (Mitáč), Porosz (Čmiel), Czeczotka (Porosz), Čmiel (Mitáč), Porosz (Popelář), Porosz (Czeczotka), Porosz (Czeczotka)