Chtěli bychom Vám vlastně říct, jak vznikl tento klub.
Minulou sezonu 18/19 jsme vlastně polovina hráčů hráli v jiných klubech SHL.
Martin Czeczotka měl touhu udělat si svůj tým a tak se do toho postupně pouštěl. Postupně jsme to řešili asi 3 lidí, ale poté jsme oslovili Lukáše Tyce, se kterým to šlo výrazně rychle. Poté to vlastně řešili už jen dva lidé Martin a Lukáš a postupně nasbírali hráče do EAGLES.
Chtěli jsme už být jako oficiální klub, tak jsme se zapsali do spolku, kde máme své IČO.
Poté se nám firma Burik.cz chytla návrhu a výroby dresů a tak máme nádherný výrobek od kvalitní firmy.
Věříme že náš klub bude Vám fanouškům dělat jen radost a sbírat úspěchy.