Jakub ČMIEL
Petr BYRTUS
vs. HC Javorový
Včera jsme mohli vidět v Mini Werk Aréně v Třinci utkání 7.kola SHL ligy HC Eagles vs. HC Javorový. Určitě víte, že někteří z našeho týmu ještě loni hráli za HC Javorový, proto jsme měli obavy, jak tento zápas dopadne. Nebudeme Vás tentokrát napínat, ale rovnou Vám řekneme, že tento zápas, toto utkání jsme vyhráli a tímto si připsali další body do tabulky za které jsme velice rádi. Velké díky patří našemu golmanovi Jirkovi Szarzecovi, jelikož dnes to neměl vůbec jednoduché. Po dlouhém a napínavém boji byl tento zápas ukončen s konečným výsledkem 9:2. Všem moc děkujeme a těšíme se na další utkání.
vs. HC Javorový 9:2
Goly Eagles: Czeczotka (Porosz), Byrtus (Czeczotka), Czeczotka (Porosz), Porosz (Czeczotka), Czeczotka (Byrtus), Czeczotka, Porosz, Porosz (Foltýn), Czeczotka